Blog > Komentarze do wpisu
Śmiertelna głupota czy...???

Alarm na Okęciu!ktoś podłozyl -podobno-bombę w hotelu na lotnisku!co robią nasze służby??? zamyhkają dojazd na lotnisko !!!

Wściekli pasażerowie- lotnisko działa i samoloty ląduja i startują z Terminala 1(nowego) ale dojechać nie można;wyjechać zresztą też !

Co za horrendalna głupota !

Na Bałtyku ginie trzech rybaków w czasie krótkotrwałego załamania pogody.Wzywają na pomoc ratowniczy helkopter ,ktory przylatuje po ponad 3 godzinach (!) i jest już za pózno;rybacy utonęli!

Dlaczego?? ano nasza wspaniała ,czlonek NATO,marynarka wojenna ma 2 slownie dwa ratownicze helkoptery na ok 700 km wybrzeża ! i na dodatek jeden stacjonuje w Gdyni-stąd 3 godzinny lot na zachodnie wybrzeże gdzie topili się rybacy;drugi jest podobno w pogotowiu ale gotowośc może osiągnąc po 2 godzinach i stacjonuje(?) w Darlowie.

Co więcej decyzja MW(Marynarki Wojennej) ten latający helkopter od 1 do 20tego każdego miesiąca lata z Gdyni a od 21 do końca miesiąca z Darłowa!

Rybaku i żeglarzu jak chchesz sie topić to pamietaj do 20tego w okolicach Gdyni a po 20tym tylko koło Swinoujścia lub Miedzyzdrojów!!

Co to za głupota ??? czy w wojsku nie myślą???

Sądząc po wypadkach lotnuiczych w Miersoławcu i Smoleńsku w wojsku myślenie nie popłaca !!!

piątek, 23 lipca 2010, haj001

Polecane wpisy