Blog > Komentarze do wpisu
Upadek "Rzeczpospolitej"

Wczoraj "Rzeczpospolita" w artykule niejakiego Cezarego Gmyza poinformowała szeroka opinie publicznym o znalezieniu na szczątkach prezydenckiego Tu-154 śladów materiałów wybuchowych w tym trotylu,i tym samym "dostarczyła" dowodu ,że katastrofa nie została spowodowana szeregiem błędów, w tym pilotów ,a wybuchem(?) materiałów pirotechnicznych ,czyli mówiąc wprost zamachem(w domyśle premiera Tuska i zwiazanego z nim ówczesnego premiera Rosji Putina).

Artykuł,co bylo bardzo łatwe do przewidzenia ,sprowokował PiS a przede wszystkim jego przywódcę i wodza Kaczyńskiego do bezprecedensowego ataku na rząd i osobiście premiera oskarżając go wręcz o zamordowanie 96 osób z prezydentem RP na czele!

W kilka godzin po porannym wydaniu w specjalnym oświadczeniu redakcja przyznała się do pomyłki(???) i podawania nieprawdziwych faktów.

Jednocześnie odbyła się specjalnie zwołana konferencja prasowa Wojskowej Prokuratury,która ponownie ,z całą stanowczością oraz w oparciu o materiał dowodowy, w tym wyniki ekspertyz pirotechnicznych,stwierdziła,iż żadnego wybuchu w samolocie nie było a na szczątkach samolotu brak śladów materiałów wybuchowych.

Niestety szkoda się stała,bo tzw lud pisowski czy też lud smoleński-podpuszczony przez trójcę(szatańską):Kaczyński/Macierewicz/Fotyga nie wierzy prokuraturze ale wierzy bredniom podawanych przez Gmyza i spółkę tym razem zeszmaconą "Rzeczpospolitą".

Jak ktoś prawdziwie skomentował:"Cezary Gmyz spróbował swoim tekstem podpalić Polskę" i prawie się mu to udało.

Żal jest wielki,że ta gazeta- którą kiedyś kierował fantastyczny Dariusz Fikus- dzisiaj upadła tak nisko pod rządami Tomasza Wróblewskiego,syna nieodżałowanego AKW(Andrzeja K.Wróblewskiego),który pewnie dzisiaj przewraca sie w grobie ze wstydu za syna.

Nie wiem czy upadek Rzepy to skutek /rezultat  przejecia wydawnictwa przez Grzegorza Hajdarowicza ale tak czy siak odpowiedzialność ponosi redaktor naczelny Tomasz Wróblewski,który nigdy nie powinien dopuścic do pojawienia się artykułu-na niesłychanie"wybuchowy" temat-bez rzetelnego sprawdzenia faktów.

Na miejscu Hajdarowicza nie miałbym wątpliwosci co zrobić,czy Hajdarowicz bedzie miał cojones - zobaczymy !

środa, 31 października 2012, haj001

Polecane wpisy