Blog > Komentarze do wpisu
Kolejne szaleństwa Kaczyńskiego....

Nie minęlo dużo czasu od zafalszowanych głosowań w Sali Kolumnowej(PAD wiedział,że te głosowania są co najmniej wątpliwe-ale oczywiście wszystko podpisał!),a PiS i jego wódz znowu uderzają.

Tym razem na pierwszy ogień idzie Sąd Najwyższy a konkretnie Pierwsza Prezes prof Małgorzata Gersdorf ,która śmiała skrytykowac PiS za anihilację TK oraz za niezgodnym z prawem wyborem niejakiej Julii Przyłebskiej na "prezesa" TK!

Poseł Mularczyk- aby sie podlizać wodzowi - dal swoją twarz(niewiele co prawda wartą) wystąpieniu grupy 50 kolesi do TK o zbadania prawidlowości wyboru Pierwszej Prezes SN!

Biedaczek (1) zapomniał,że ten tryb - lege artis- jest stosowany od 15 lat i nigdy nie był kwestionowany,(2) nie dogrzebał sie do regulaminu i wniosku do Prezydenta RP- a więc uzasadnienie wystąpienia do TK jest nieprawdziwe i (3) gdyby,co jest niemozliwe nawet w TK zdominowanym przez takich osobnikow jak Przyłebska,Muszynski(agent!),uznano nielegalnośc wyboru- to wowczas WSZYSTKIE wyroki sygnowane przez p prof Gersdorf byłyby nieważne( i jej poprzedników tez),w tym zatwierdzenie wynikow wuborów parlamentarnych 2015 i wyniku wybpru Prezydenta RP(czyli PADa)!!!!

Skoro stwierdzenie prawidlowosci wyborow nie istnieje to co???? kolejne wybory??

Chodzi więc o to aby za wszelka cenę pogrążyć prof Gersdorf(za obrone niezawislosci stanu sedziowskiego) i za wszelką cenę ochronic panią Przyłębską,ktora została wybrana niezgodnie z uchwalonymi przez PiS przepisami!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby tych szalństw było za mało,Kaczyński,nie nawidzący Tuska od lat,wymyślił nader prymitywna intrygę a mianowicie stwierdzając(jakim prawem?),że nie poprze Tuska na ponowny wybór na przewodniczącego Rady Europy,pokazał innego mozliwego polskiego kandydata,eurposła Jacka Sariusza-Wolskiego!

JSW ma opinię kompetentnego ale aroganckiego,narcystycznego i wrecz obcesowego osobnika o niespelnionych ambicjach;podobno deal jest taki:wystawiamy JSW,ktory i tak żadnych szans niema ale to zamiesza sytuacją w radzie Europy,a w zamian dostaniesz miejsce po Waszczykowskim(na zasadzie zamienił stryjek siekierkę na kijek) lub bedziesz naszym - pisowskim- kandydatem na komisarza UE po wygasnieciu kadencji Elzbiety Bienkowskiej!

Najzabawniejsze jest to,że na skonczonym wczoraj szczycie grupy Wyszegradzkiej w Warszawie,Słowacja,Czechy i nawet Wegry odcięly sie od forsowanego przez Szydło sprzeciwu wobec ponownej kadencji Tuska!

Tak przy okazji,Komisja Europejska przedstawiła 5 scenariuszy perspektyw i wyborów jakie stoją przez EU po Brexicie,i wyrażnie wygląda ,że UE zmierza w kierunku tzw UE kilku predkości: kraje członkowie strefy Euro będą wzmacniały integracj e tak gospodarczą jak i polityczną a pozostali- w tym niestety pisowska Polska- pozostanie na marginesie BEZ ZADNEGO wplywu na cokolwiek istotnego!

Innym słowy,na własne życzenie powoli idziemy w kierunku izolacji,zaścianka i marginalizowanego,niewa.znego kraju tzw prawdziwych Polaków o czy marzy zakompleksiony wodz PiSu!

I nato spoleczeństwo nie może pozwolić!

piątek, 03 marca 2017, haj001

Polecane wpisy