| < Grudzień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Tagi
RSS
czwartek, 21 grudnia 2017
DUDA to nie prezydent RP a ADRIAN !

Pan Duda obwiescil narodowi,ze podpisze procedowane w Sejmie i Senacie ustawy o SN i KRS i uczynił to w sposob prowokacyjny w kilka godzin po tym jak Komisja Europejska podjęła(jednoglosnie) uruchomienie procedury Art 7 w sprawie nieprzestrzegania Konstytucji i praworządności przez polskie wladze tj rząd PiSu i jego wiekszość w obu izbach parlamentarnych.

To czarny dzień dla Polski,stajemy sie pariasem w UE - oraz w USA - a cieszą sie nasi tacy sąsiedzi jak putinowska Rosja.

Do tego wszystkiego doprowadził "skromny" poseł,szef PiS niejaki Jarosław Kaczyński ,człowiek zyjący traumą po bracie,ktory zginąl w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem(wraz z 95 innymi osobami) oraz zywiący sie chorobliwą zachłannością na władzę(absolutną) oraz nienawiścią i pogardą do ludzi,szczególnie tych swoich współobywateli o poglądach różnych od jego własnych lub mniej lub bardziej otwarcie demonstrujących niezgodę na jego zamiary i czyny.

Kaczyńskiego myśl polityczna sprowadza się do przejęcia absolutnej wadzy w Polsce poprzez własną partię nieograniczoną i nieskrępowaną żadnymi zewnętrznymi wpływami lub ograniczeniami.

Stad zniszczenie TK(wprowadzenie swoich popychadeł),przejęcie-poprzez Ministra Sprawiedliwości(i prokuratora Generalnego) kontroli nad całym sądownictwem(sądy powszechne,okregowe ,KRS i SN),przejęcie resortow siłowych tj MSW i MON przez wlasnych wiernych akolitów i last but not least kierowanie rządem za pomocą premiera-wykonawcy własnych polecen-początkowo przez wojta z Brzescza niejaką Szydło a od kilku dni exbankowca i figurnata z BZ WBK niejakiego Morawieckiego.

Na koncu wódz Kaczyński przerabia ordynację wyborczą tak aby zapewnić swojej partii zwycięstwo(na wieczne czasy) a marginalizując parlament(jego wiekszośc w obu izbach )skutecznie eliminuje jakiekolwiek działania opozycji oraz tak naprawdę eliminuje Sejm jako miejsce debaty politycznej.

Taki stan nazywa sie DYKTATURA;jesliby PiS miał zdobyć większośc konstytucyjną ,czeka nas zmiana Konstytucji a  PiS zostanie wpisany do niej jako przewodnia partia narodu oraz  zaczną sie przyspieszone działania mające na celu wyprowadzenie Polski z UE czyli tzw Polexit!

Pan Duda jako prezydent RP, gdyby mial minimum integralnosci i wiarygodności jak strażnik Konstytucji ,mógłby juz dawno-bo w początkach 2016 r wybic się na niepodległośc(wobec Kaczyńskiego) i zablokowośc ten marsz Polski w przepaść;niestety ten bezwolny lokator pałaców na Krakowskim Przedmioeściu i w Belwederze -nie robi nic ,panicznie bojąc się Kaczyńskiego ,sprzeniewierza sie własnej przysiędze wobec narodu i Konstytucji.

Zajmuje się nartami,napuszonymi przemówieniami i Ruchadłem Leśnym i nic dziwnego,że jest przyslowionym Adrianem w przedpokoju na Nowogrodzkiej,gdzie urzeduje od lat wszechpotęzny dyktator Kaczyński !

Był Adrianem, Duda, i zostanie do konca swych dni Adrianem,wykpiwanym,wyszydzanym i pogardzanym,przykładem bezwolnego wykonawcy czyjeś woli......

Wstyd i hanba,na pochybel panie Duda...........

Ta częśc społeczeństwa,która w referendum głosowała za przystąpieniem do UE i która w swej masie jest zwolennikiem demokracji,trójpodzialu wladzy oraz członkostwu Polski w UE ,MUSI się teraz zmobilizować i odsunąc jak najszybciej PiS i jej wodza od władzy;nie będzie łatwo ale dla dobra nas wszystkich,naszych dzieci i wnuków nie pozwólmy Kaczynskiemu zrealizować swojej strasznej dyktatorskiej ,nietolerancyjnej i zasciankowej wizji!!!

Jutro moze byc za pozno !